Nasze realizacje - ROBMAR - Okna, drzwi, rolety, bramy - Słomniki

Słomniki, ul. Lelewela 2
tel/fax: (012) 38-83-988
516-033-259
Idź do spisu treści

Menu główne:

Nasze realizacje

Montaż okien często wydaje się być uciążliwy. Dokładamy wszelkich starań, aby był jak najmniejszym utrapieniem dla klientów. Nasi monterzy dbają o czystość, schludność i estetykę.

W ramach usługi zapewniamy demontaż oraz przede wszystkim utylizację starych okien, drzwi itp. (wedle życzeń klienta) a także estetyczną obróbkę tynkarską czyli mówiąc fachowo „montaż kompleksowy” lub też montaż w stanie „surowym” w zależności od zapotrzebowania.

Jeśli decydują się Państwo na zakup okien, drzwi itp. z montażem w naszej firmie zapewniamy dokładny pomiar, doradztwo w sprawie funkcjonalności, kolorystyki i estetyki produktów.
Na nasze usługi i produkty zapewniamy wieloletnią gwarancję.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów montujemy również wszelkiego typu osłony przeciwsłoneczne do okien a także okienne nawiewniki powietrza, coraz częściej wymagane w wielu instytucjach lub budynkach mieszkalnych.

Przy montażu używamy tylko i wyłącznie profesjonalnych i wysokiej jakości produktów dedykowanych dla branży stolarki otworowej. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego